.
0 шт. (0,00 грн.)

Vodafone (095) 038 32 29

KYIVSTAR (097) 362 22 21

KYIVSTAR (068) 811 99 00

Life (093) 837 12 87

Call-центр 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

vkontakte facebook

Приймаємо  замовлення
ЦІЛОДОБОВО!

Безглютенові продукти

Більшість з нас лякає слово дієта, адже це поняття має на увазі обмеження в споживанні різного роду продуктів, робить їжу одноманітною, нудною, і не дуже смачною. Цей стереотип закріпився в наших думках і заважає отримувати повне задоволення від щоденної їжі.

Ми, Роял Тоскана, працюємо для того, щоб зруйнувати подібні застарілі упередження. З нами безглютеновая дієта з лякаючого обмеження перетворитися на повноцінне, смачне і різноманітне харчування. Безглютенове харчування передбачає повне виключення з раціону білків глютену, авеніну, гордеїну і т. п. (в разі захворювання на целіакію - непереносимість білків).

Для того, щоб уникнути алергічні реакції на білкову їжу, необхідно уважно вивчати склад продуктів, які ви купуєте. У нас представлені безглютенові продукти, каші, борошно від кращих італійських виробників, якості яких довіряють європейські лікарі та дієтологи.

Продукти цього класу безпечні та корисні, кожен етап їхнього виробництва зазнає жорсткого контролю і тестування. Тому продукти без глютену з нашого магазину добре підходять для дітей і людей похилого віку.

There are no products matching the selection.