.
0 шт. (0,00 грн.)

Vodafone (095) 038 32 29

KYIVSTAR (097) 362 22 21

KYIVSTAR (068) 811 99 00

Life (093) 837 12 87

Call-центр 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

vkontakte facebook

Приймаємо  замовлення
ЦІЛОДОБОВО!

Безглютенові продукти

Більшість з нас лякає слово дієта, адже це поняття має на увазі обмеження в споживанні різного роду продуктів, робить їжу одноманітною, нудною, і не дуже смачною. Цей стереотип закріпився в наших думках і заважає отримувати повне задоволення від щоденної їжі.

Ми, Роял Тоскана, працюємо для того, щоб зруйнувати подібні застарілі упередження. З нами безглютеновая дієта з лякаючого обмеження перетворитися на повноцінне, смачне і різноманітне харчування. Безглютенове харчування передбачає повне виключення з раціону білків глютену, авеніну, гордеїну і т. п. (в разі захворювання на целіакію - непереносимість білків).

Для того, щоб уникнути алергічні реакції на білкову їжу, необхідно уважно вивчати склад продуктів, які ви купуєте. У нас представлені безглютенові продукти, каші, борошно від кращих італійських виробників, якості яких довіряють європейські лікарі та дієтологи.

Продукти цього класу безпечні та корисні, кожен етап їхнього виробництва зазнає жорсткого контролю і тестування. Тому продукти без глютену з нашого магазину добре підходять для дітей і людей похилого віку.

4 шт.

на сторінці

Сітка  Список 

Set Descending Direction
 • Печиво Марія без глютену Gullon Maria Cookies

  Печиво Марія без глютену Gullon Maria Cookies

  Смачні і дуже корисні печеньки для людей, які непереносять глютен. Не відмовляйте собі в маленьких радощах! Склад: Кукурудзяне борошно, 18%...

  400 г

  109,65 грн.
 • Італія
  Макарони спагетті Barilla Senza Glutine Spaghetti n.5

  Макарони спагетті Barilla Senza Glutine Spaghetti n.5

  Barilla Senza Glutine Spaghetti № 5 - це тонкі італійські спагетті родом з Неаполя, але з однією особливістю - повним виключенням змісту глютену....

  400 г

  79,50 грн.
 • Італія
  Макарони пір'я Barilla Senza Glutine Penne Rigate

  Макарони пір'я Barilla Senza Glutine Penne Rigate

  Паста Barilla Senza Glutine Penne Rigate виготовлена на безглютеіновому принципі. Універсальність формату пасти Barilla Senza Glutine Penne Rigate...

  400 г

  79,50 грн.
 • Італія
  Pasta d'oro, 500г

  Pasta d'oro, 500г

  Pasta d'oro - це італійська паста з твердих сортів пшениці. Пасту подають з овочевими та м'ясними соусами. Не містить глютен.

  500 г

  69,29 грн.

4 шт.

на сторінці

Сітка  Список 

Set Descending Direction